Kariera

Dostępne stanowiska

Informacje ogólne

Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko młodszego programisty. Jeśli posiadasz umiejętności w obszarze baz danych relacyjnych, szczególnie w SQL Server, oraz programowania w C# z wykorzystaniem frameworka MVC ASP.NET, to jesteśmy zainteresowani współpracą z Tobą.

 

Wymagania

Aby ubiegać się o stanowisko programisty, oczekujemy od kandydatów spełnienia następujących wymagań:

  1. Relacyjne bazy danych (SQL Server): Znajomość projektowania, implementacji i optymalizacji baz danych relacyjnych, w szczególności z użyciem Microsoft SQL Server.

  2. C#: Znajomość języka programowania C# na poziomie pozwalającym na efektywne tworzenie oprogramowania.

  3. MVC ASP.NET: Doświadczenie w pracy z frameworkiem MVC ASP.NET, w tym tworzenie aplikacji webowych z wykorzystaniem tego frameworka.

  4. Umiejętność pracy zespołowej: Zdolność efektywnej współpracy w zespole programistycznym, komunikacja i rozwiązywanie problemów w grupie.

  5. Umiejętności analityczne: Umiejętność analizy problemów i proponowania skutecznych rozwiązań programistycznych.

W tej chwili nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko.

Jak aplikować?

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres [email protected]. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Aplikacja na stanowisko [nazwa stanowiska]”.

Oczekujemy, że aplikacje będą zawierały informacje dotyczące dotychczasowego doświadczenia zawodowego oraz projektów, w których brałeś/aś udział.

Pamiętaj, aby załączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dalma w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Twoją aplikację!