Dedykowany system ERP trudny w obsłudze?

BLOG_post6

Wyobraź sobie firmę produkującą maszyny specjalistyczne. W takiej firmie w ciągu jednej minuty dzieje się bardzo dużo procesów i podejmowanych jest wiele decyzji – z których większość mogłaby być podejmowana automatycznie, o czym pisaliśmy w poście z terminalami produkcyjnymi.

Widząc taką firmę łatwo sobie wyobrazić, że musi ona mieć system który będzie do niej dopasowany bo jej specyfika i sposób działania powodują, że żaden „pudełkowy” produkt nie spełni w 100% jej oczekiwań. OK, ale nawet jeśli się zdecydujemy na dedykowany system to czy jego wdrożenie nie będzie zbyt długotrwałe i kosztowne?

No właśnie – ile trwa wdrożenie takiego systemu?

W przypadku naszych systemów ten proces zajmuje dosłownie chwilę. Dzięki przyjaznemu interfejsowi użytkownika są proste w obsłudze co znacznie skraca proces wdrożenia ich w firmie. Ponadto –  nasze systemy ERP są systemami webowymi, dzięki czemu do ich obsługi potrzebujemy komputer/smartfon, przeglądarkę i internet – niczego nie instalujemy, dane są zabezpieczone w chmurze i możemy pracować dzięki temu bardziej wydajnie.

A co z zabezpieczeniami?

Oczywiście o to też zadbaliśmy i wiemy że stoją na najwyższym możliwym poziomie.

#CoZmieniaERP?

Dedykowany system ERP znaczenie zwiększa efektywność całej firmy nie generując dodatkowych kosztów związanych z jego obsługą.