Integracja danych w jednym, dedykowanym rozwiązaniu

BLOG_post3

W niektórych firmach potrzebna jest wręcz instrukcja do tego jakie dane należy wyciągać z poszczególnych arkuszy Excelu czy w innych programach. Takie zarządzanie przepływem informacji w firmie ma wiele konsekwencji. Konsekwencji, których jako właściciele nie chcielibyśmy ponosić.

Dlaczego?

Jeden z naszych klientów miał swoja firmę w Excelu. Dosłownie. Dane były rozsiane po różnych arkuszach, a te – po najgłębszych zakamarkach dysków twardych komputerów w jego firmie.

To powodowało, że niektóre z tych danych po prostu się gubiły, pracownicy spędzali czas na ich wyszukiwaniu i przepisywaniu do odpowiednich arkuszy a on sam, nie mogąc wyciągnąć istotnych informacji nie miał pełnego oglądu swojej firmy.

Rozwiązanie

Tego typu firmy nie tylko potrzebują systemu ERP, który zintegruje im te dane w jednym, prostym i dedykowanym rozwiązaniu. One wręcz muszą takie systemy posiadać jeśli chcą się rozwijać i myśleć o konkurencyjności na rynku.

#CoZmieniaDBS?

Powoduje, że informacje są w jednym miejscu, mamy do nich szybki i łatwy dostęp a nadzorowanie przepływu informacji między działami odbywa się automatycznie dzięki odpowiedniemu systemowi.